kartki świąteczne z logo kolędy z logo z Wami od 2000 roku
kolędy z logo

Kolędy

zamówienie we wrześniu - 10 procent upustu

Płyty z kolędami to elegancki i trwały upominek świąteczny dla Twoich Klientów. Co istotne - przez wiele lat płyta CD z kolędami z Twoim LOGO będzie miała swoje stałe miejsce w płytotece obdarowanych osób i będzie przypominała o Twojej Firmie.

Długowieczność jest niewątpliwie jedną z zalet płyt CD z kolędami i Twoim LOGO - w porównaniu np. z kartkami świątecznymi, o których pamięta się bardzo krótko.

Jesteśmy jednym z liderów rynku reklamowych płyt CD z kolędami - skorzystaj z naszego kilkunastoletniego doświadczenia.

kartki świąteczne z LOGO - CENNIK

UWAGA: czas załadowania pliku zależy od prędkości łącza i szybkości uruchomienia programu obsługującego pliki pdf.

kolędy

kolędy

kolędy

kolędy

kolędy

RÓŻNORODNY MATERIAŁ MUZYCZNY
W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście zestawów płyt CD z kolędami - od znanych, popularnych artystów (m.in.Rynkowski, Groniec, Bajor, ...) do mniej znanych, laureatów popularnych programów muzycznych.
Każdy z proponowanych zestawów charakteryzuje się wysokimi walorami artystycznymi, za którymi stoją czołówka polskich muzyków i aranżerów.
→  zobacz zestawy płyt CD z kolędami

OPAKOWANIA DO PŁYT Z KOLĘDAMI
Płyty z kolędami z naszej oferty możemy opakować w kilka rodzajów opakowań - od najprostszych kopert, przez kilka rodzajów pudełek plastikowych, digipacków, aż po wprowadzony przez naszą firmę karnet trzyczęściowy do płyt z kolędami.
→  zobacz opakowania do płyt z kolędami
→  CD karnet z kolędami

PROJEKTY GRAFICZNE
Korzystając z naszej oferty masz dostęp do jednej z największych w Polsce baz świątecznych projektów graficznych. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie wzory graficzne najlepiej pasujące do wizerunku firmy. Dodatkowo - to wyróżnia nasza ofertę - każdy z przedstawionych wzorów możemy dowolnie zmienić (kolorystyka, układ, połączenie dwóch rożnych projektów, itp.)
Możliwe jest także dostarczenie własnego projektu graficznego, wykonanego w oparciu o pobrane od nas specyfikacje techniczne.
→  zobacz więcej na temat projektów graficznych

OFERTY SPECJALNE
Wyjątkowo prezentują się specjalnie przygotowane oferty specjalne na produkcję płyt CD z kolędami. Gotowe projekty, w które wkomponowywane jest LOGO pozwoliły zaproponować wyjątkowo korzystne ceny.
→  zobacz oferty specjalne

ATRAKCYJNE CENY
Zapraszamy do zapoznania się z cennikami płyt CD z kolędami. Dbamy o to, aby zapewnić wysokiej jakości produkt w niewygórowanej cenie. Zastosowanie płyty CD z kolędami w wysokim nakładzie - jako dodatek promocyjny do produktów - gwarantuje bardzo niską cenę (szczególnie w kopercie kartonowej).
→  zobacz cennik

TERMINY REALIZACJI
Szczegółowe informacje na temat terminów realizacji płyt CD z kolędami w zależności od wybranego opakowania oraz nakładu
→  zobacz terminy realizacji

MASZ DODATKOWE PYTANIA
Najczęściej powtarzające się pytania związane z nasza ofertą i odpowiedzi na nie - wszystko w jednym miejscu.
→  zobacz odpowiedzi na pytania

 

warto zobaczyć także:

→   kolędy - materiał muzyczny
→   świąteczne życzenia
→   czcionki do wykorzystania w projektach
→   projekty graficzne
→   odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
→   jak złożyć zamówienie
→   kartki świąteczne dla firm

 

kartki świąteczne z logo firmykartki świąteczne z logo firmykartki świąteczne z logo firmy
kartki świąteczne z logo
© 2000-2024 PROMEDIA.PL
90-613 Łódź, ul. Gdańska 91, tel. 42-636-48-28, 42-636-48-36, fax 42-636-66-44, e-mail: info@promedia.pl | zamówienia | kontakt |